Dodjela DELF scolaire diploma

26.listopada 2013. učenicima drugih i četvrtih razreda uručene su francuske jezične diplome.

Školske godine 2012/13 ispitu DELF scolaire (ispit za stjecanje francuske jezične diplome, razina

znanja A1/B1) pristupilo je 9-toro učenika koji su u sva četiri dijela ispita (čitanje, slušanje, pismeno

te usmeno izražavanje) pokazali izvrsne rezultate. Pismeni i usmeni ispit provedeni su tijekom

ožujka i svibnja 2013.

Diplome je učenicima uručio gospodin  Frédéric Germain, Ataše  za administrativnu i europsku

suradnju za Hrvatsku. Dodjela se održavala u Europskom domu Zagreb, Jurišićeva 1/I.

Iskrene čestitke! Félicitation!

Rétrospective

À la semaine avant Noël on a organisé un atelier sur le thème Noël à notre lycée. Nos élèves de français et d’allemand ont passé ensemble une heure amusante. Ils ont changé des idées, qu’on peut voir sur une affiche dans la salle 221. L’atelier a été organisé par Liliana Fejzić et Carmen Andrašec.

Et voilà quelques  photos.

Rückblick

In der Vorweihnachtswoche fand in unserer Schule ein Workshop zum Thema Weihnachten statt. Unsere Deutsch- und FranzösischschülerInnen verbrachten eine amüsante Stunde zusammen. Es kam zum Ideenaustausch, der auf einem Plakat im Klassenzimmer 221 zu sehen ist.

Geleitet wurde der Workshop von von Liliana Fejzić und Carmen Andršec Und hier einige Fotos.

Francuska jezična diploma DELF

U školskoj godini 2012./2013. održali su se ispiti za stjecanje francuske jezične diplome Delf (DIPLÔME D'ETUDES EN LANGUE FRANÇAISE) za razine znanja A1 i B1.

Pismeni dio ispita održao se 5. ožujka 2013., a usmeni dio ispita 14. svibnja 2013. godine u prostorijama Srednje škole Sesvete.

Ispit za razinu A1 polagali su učenici iz 2. OG 3 i 2. PM razrednih odjela; Žarka Antić, Petra Besednik, Petar Gashi i Marko Rimac.

Ispit za razinu B1 polagali su učenici iz 4. OG 4; Ivana Bašić, Doroteja Habuzin, Zvonimir Jakić, Maja Ležaić te Ema Peška.

Čestitamo!!!

Priloženi dokumenti: