Ovaj mjesec: 1931

RASPORED PISANJA ISPITA U SVIBNJU

21. svibnja u UTORAK  je ispit iz LIKOVNE UMJETNOSTI. U  školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 9 sati i završava u 10:45. Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje, ravnalo, trokut, olovku, gumicu, flomastere u boji i šestar).

21. svibnja u UTORAK je ispit iz INFORMATIKE. U školu treba doći u 13 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 14 sati i završava u 15: 40. Ponesite osobne iskaznice i pribor (kemijsku olovku plave ili crne boje).

22. svibnja u SRIJEDU je ispit iz BIOLOGIJE. U školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 9 sati i završava u 11:15. Ponesite osobne iskaznice i pribor (kemijsku olovku plave ili crne boje).

23. svibnja u ČETVRTAK je ispit iz PSIHOLOGIJE. U školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 9 sati i završava u 10:20.  Ponesite osobne iskaznice i pribor (kemijsku olovku plave ili crne boje).

24. svibnja u PETAK je ispit iz FIZIKE. U školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 9 sati i završava u 12 sati. Ponesite osobne iskaznice i pribor(olovka i gumica, kemijska olovka plave ili crne boje, geometrijski pribor (trokut ili ravnalo i šestar) i džepno računalo (tzv. znanstveni kalkulator)

24. svibnja u PETAK je ispit iz VJERONAUKA: U školu treba doći u 13 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 14 sati i završava u 15:30. Ponesite osobne iskaznice i pribor (kemijsku olovku plave ili crne boje).

27. svibnja u PONEDJELJAK je ispit iz HRVATSKOG JEZIKA A i B razina: esej. U školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 9 sati i završava u 11: 40. Ponesite osobne iskaznice i pribor (kemijsku olovku plave ili crne boje).

28. svibnja u UTORAK je ispit iz HRVATSKOG JEZIKA A i B razina: test. U školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama.Ispit počinje u 9 sati i završava u 10: 20. Ponesite osobne iskaznice i pribor (kemijsku olovku plave ili crne boje).

28. svibnja u UTORAK je ispit iz GLAZBENE UMJETNOSTI. U školu treba doći u 13 sati. Ispit počinje u 14 sati i završava u 15: 30.  Ponesite osobne iskaznice i pribor (kemijsku olovku plave ili crne boje).

RASPORED PISANJA ISPITA U LIPNJU

3. lipnja u PONEDJELJAK je ispit iz MATEMATIKE A i B razina . U  školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 9 sati i završava u 12 sati (A razina) i 11: 30 (B razina). Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje, geometrijski pribor (trokut ili ravnalo i šestar) i džepno računalo (tzv. znanstveni kalkulator).

4. lipnja u UTORAK je ispit iz NJEMAČKOG JEZIKA A i B razina. U školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 9 sati i završava u 12:15 (A razina) i 11:25 (B razina). Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje).

4. lipnja u UTORAK je ispit iz FRANCUSKOG JEZIKA A I B RAZINA. U školu treba doći u 13 sati kada će biti objavljen raspored pisanja po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 14 sati i završava u 16:50.

5. lipnja u SRIJEDU je ispit iz ENGLESKOG JEZIKA. U školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 9 sati i završava 12:15 (A razina) i 10:40 (B razina). Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje).

5. lipnja u SRIJEDU je ispit iz TALIJANSKOG JEZIKA. U školu treba doći u 13 sati. Ispit počinje u 14 sati i završava u 16:45.

6. lipnja u ČETVRTAK je ispit iz KEMIJE. U školu treba doći u 8 sati kada će biti objavljen raspored po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 9 sati i završava u 12. Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje, geometrijski pribor (trokut ili ravnalo i šestar) i džepno računalo (tzv. znanstveni kalkulator).

6. lipnja u ČETVRTAK je ispit iz POLITIKE I GOSPODARSTVA. U školu treba doći u 13 sati kada će biti objavljen raspored po ispitnim prostorijama. Ispit počinje u 14 sati i završava u 15:30. Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje).

7. lipnja u PETAK je ispit iz POVIJESTI. U školu treba doći u 8 sati. Ispit počinje u 9 sati i završava u 11 sati.  Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje).

7. lipnja u PETAK je ispit iz FILOZOFIJE. U školu treba doći u 13 sati. Ispit počinje u 14 sati i završava u 16:30. Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje).

10. lipnja u PONEDJELJAK je ispit iz GEOGRAFIJE. U školu treba doći u 8 sati. Ispit počinje u 9 sati i završava u 10:30. Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje).

10. lipnja u PONEDJELJAK je ispit iz SOCIOLOGIJE. U školu treba doći u 13 sati. Ispit počinje u 14 sati i završava u 15:30. Ponesite osobne iskaznice i pribor ( kemijsku olovku plave ili crne boje).

Molimo učenike da mobitele i ostale elektronske uređaje ne unose u ispitne prostorije.

Svim učenicima želimo puno uspjeha i dobre rezultate.

Školsko ispitno povjerenstvo i ispitni koordinator: Suzana Pešorda.

objavio: Ljiljana Herner   datum: 14. 5. 2013.