Ovaj mjesec: 1913

Maturanti 2020.

Poštovani maturanti,

četvrtak, 28. svibnja 2020. godine posljednji je dan nastave u vašem srednjoškolskom obrazovanju.

Lijepo bi bilo da smo u duhu tradicije i dobre prakse zajedno doživjeli iskustvo zadnjeg dana, ali iz poznatih okolnosti to nam je ovog puta uskraćeno.

Želim vam se u ime nastavnika i ostalih zaposlenika Gimnazije Sesvete te u svoje ime zahvaliti na suradnji kroz ove četiri školske godine, zaželjeti sretan završetak nastavne godine, puno uspjeha na ispitima državne mature, izboru i upisu fakulteta što je samo prvi korak u realizaciji vašeg životnog puta.

U ovoj kući stjecali ste svoje znanje, rasli i sazrijevali kao ljudi pred našim očima, gdje smo vam i mi na najiskreniji način nastojali pomoći, ali i učili uz vas. Bilo je to razdoblje u kojem se puno toga lijepog i pamtljivog dogodilo. Moja je preporuka čuvajmo uspomene na dane provedene zajedno i ne puštajmo ih zaboravu kako bismo mogli uživati u njima.

U svemu tome bili su prisutni i vaši roditelji kojima ovom prigodom izražavam zahvalnost na povjerenju i suradnji kroz sve ovo vrijeme.

Izdržite još malo, a zatim krenite u novi život, nove izazove, činite ovaj svijet boljim na korist sebi i nama.

Ponosimo se vama i želimo vam puno dobra zdravlja, sreće i zadovoljstva u vremenu koje je pred vama.

U ime svih zaposlenika Gimnazije Sesvete,

Ravnatelj:                                                                                            Slavko Ivanković, prof.

objavio: Željka Župan Vuksan   datum: 27. 5. 2020.