PREDAVANJE

PREDAVANJE Zagrebačke škole ekonomije i menadžmenta za naše maturante:

Digitalni marketing

U suradnji sa Zagrebačkom školom ekonomije i menadžmenta održano je online predavanje za naše učenike 4.c razreda, 13. svibnja 2021., koje su organizirale profesorica Ljiljana Dujmović i knjižničarka Ruža Jozić. Ovo je bila još samo jedna  uspješna suradnja naše škole i ove visokoškolske ustanove. Nakon što su školskoj knjižnici darovali oko 40 svezaka stručnih knjiga iz područja ekonomije, menadžmenta, marketinga i sl., održali su i predavanje našim učenicima.

U zanimljivom predavanju profesorice Nikol Šćrbec saznali smo kako je marketing promijenio svijet, njegova uloga danas u digitalnom svijetu, utjecaj marketinga putem društvenih mreža i prenošenje poruka „Z“ generaciji, kojoj pripadaju i naši učenici. Upoznali smo kako digitalni marketing sve više postaje jedno od najtraženijih područja ekonomije, koje studentima pruža opsežno znanje o svim vrstama marketinga, koristeći informacijsku tehnologiju i digitalnu komunikaciju, te promjene koje oni izazivaju u sferi inovacija, dizajna proizvoda i usluga te doprinose razvoju kompanija. Nudi široko, vrlo konkretno i temeljito znanje i vještine, a buduće studente osposobljava za  izazove koji ih očekuju u stvarnom svijetu.

Organizirale: Ljiljana Dujmović, prof. i Ruža Jozić knjižničarka

objavio: Božana Sertić   datum: 14. 5. 2021.

« Lipanj 2021 »